SAAT

Luminor Due ailesi genişliyor

Lüks İtalyan saat markası Panerai, bu yılki Luminor Due Collection’ın yeni üyelerini duyurdu.
Reading time 2 minutes

İsviçre saat markalarının üstün işçiliğinin yanı sıra İtalyan markalarının da varlığı ağır bir şekilde hissediliyor. Panerai ise İtalyan asaletini kolumuza getiren bir marka olarak akıllarda. Marka her sezon yenilediği Luminor Due Collection serisine yeni üyeler ekliyor. Yeni modern çizgileri markanın imzası olan estetik anlayışıyla buluşuyor. 6 yeni modelin lanse edildiği seride yeniden yorumlamalar ve yeniden şekillendirmeler mevcut. Farklı boylarda ve inovatif geliştirmelerin geldiği modellerden üçü fırçalanmış titanyum kasayla ve mavi saten kadranlarla dikkat çekiyor. 

Koyu mavi, saten kadranlı PAM 00926, PAM 00927 ve PAM 00964 isimli modeller sırasıyla 38 mm, 42 mm ve 45 mm boyutlarıyla safir kristal sırtlı ve yarı mat timsah kayışlarıyla öne çıkıyor.

The Luminor Due 38mm, PAM00926 kodlu modelde ilk kez titanyum malzemesi kullanılmakta. Luminor Due 42mm, PAM00927 kodlu model ise ilk kez titanyum kasada otomatik aksamın yer aldığı model. Luminor Due GMT Power reserve 45mm, PAM000964 kodlu model ise markanın ilk 45 mm’lik saat modeli olma özelliği taşıyor.

Boz kahvesi rengiyle, PAM1043 kodlu ve kırmızı PAM1045 kodlu saatler 38 mm, koyu kahverengi PAM1046 kodlu saat “Ponte Vecchio” dana derisi kayışlı saat sadece 42 mm olarak satışa çıkıyor. Serinin diğer üyeleri 38 ve 42 mm ebatlarında sunulan üç yeni Luminor saat, paslanmaz çelik veya Goldtech kasaları ile birlikte geliyor ve çok çeşitli kişisel deri kayış seçenekleriyle tamamlanıyor.

Due Koleksiyonu'ndaki tüm yeni saatler, Quick Release sistemi ile donatılmış değiştirilebilir kayışlara sahiptir.

/

Tags

panerai
luminor-due-collection

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler