SAAT

Omega X Kaia Gerber

Başarılı model Kaia Gerber, Omega’nın yeni Trésor tasarımına katkıda bulunarak annesi Cindy Crawford’un izinden gidiyor.
Reading time 1 minutes

Genç yaşına rağmen başarılı işlere imza atan Cindy Crawford’un yetenekli kızı Kaia Gerber, ikonik aksesuar markası Omega ile ses getirecek bir işe daha imza atıyor. Gerber’in tanıttığı De Ville Trésor saat için yepyeni kayışlar tasarlayan ikili bu adım ile sezonun öne çıkan deseni “kamuflaj”ı podyumlara taşımayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz yılın en iyi modeli seçilen ve Omega’nın marka elçiliğini üstlenen Kaia Gerber, şık tercihleriyle hafızalarımıza kazınıyor. Güncel trendleri en iyi şekilde tanıtan Kaia, özel yaşamında ise çoğunlukla sokak modası takip ediyor. Omega’nın yeni Trésor kayışları için bir tasarım seçmesi istendiğinde yine rahatlığı ön planda tutan Kaia’nın tercihleri sürpriz olmadı. Yeni kayışların tasarımına katkıda bulunan Kaia Gerber, 1995 yılında OMEGA Constellation'ın yeni modelini tasarlamak üzere OMEGA tasarımcılarıyla birlikte çalışan annesi Cindy Crawford'ın izinden gidiyor. OMEGA'nın Trésor kamuflaj desenli kayışları, OMEGA mağazalarından satışta!

/

Tags

saat
kaia
gerber

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler