SAAT

SIHH'e özel IWC satışı

Yüksek Saatçilik Fuarı'nda tanıtılan IWC'nin en yeni Da Vinci modelleri fuarın hemen ardından Net-a-Porter'da satışta.
Reading time 1 minutes

İsviçreli saat üreticisi IWC Schaffhausen, Ocak ayının ortasında Cenevre’de düzenlenen Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) fuarında tanıttığı yeni Da Vinci koleksiyonundan seçilen bazı modelleri ilk kez fuar sırasında Net-a-Porter.com’da satışa çıkardı.

IWC Schaffhausen CEO’su Georges Kern “İnternet ve e-ticaret çağında artık saat severler yeni modeller için aylarca beklemek istemiyor. Bu nedenle biz de şimdiye kadar ilk kez müşterilerimize lansmanın yapıldığı gün itibarıyla koleksiyondan seçilen sınırlı sayıda modeli satın alma fırsatı sunuyoruz” diye açıklıyor. NET-A-PORTER Seçkin Mücevher Ürün Sorumlusu Sophie Quy ise “Lüks saatler alanındaki ilk girişimimizde IWC ile ortaklık yapmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu kategoriye küresel müşteri kitlemizden inanılmaz bir talep var ve Da Vinci koleksiyonu zamansız ve ikonik parçalar açısından mükemmel bir seçki” diyor.

SIHH’in ardından Da Vinci Automatic 36 (Ref. 4583) ve Da Vinci Automatic Moon Phase 36’nın (Ref. 4593) birçok referansı satışa çıkacak. Nispeten küçük kasa çapları, hareketli kulakçıklar, elmas döşeli bezeller veya Santoni imzalı çeşitli renklerdeki deri kayışlardan da anlaşılacağı gibi bu koleksiyon IWC’nin kadın saatlerinin ön plana çıkmasını sağlıyor.

Tags

iwc
da-vinci

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler