SAAT

Yeşil tonların hakimiyetinde; Longines Spirit

Geçmiş ve günümüz arasında adeta köprü görevi gören Longines Spirit, günümüz estetiğini yeşil kadranlarıyla buluşturarak saatseverlere adeta görsel bir şölen yaşatıyor.
Reading time 1 minutes

1832 yılından bu yana zorlu koşullarda sizi asla yalnız bırakmayan Longines Spirit, koleksiyonundaki siyah, gümüş, mavi rengin yanı sıra yeşil rengini de gururla sunuyor! Birçok maceracının vazgeçilmezi olarak nitelendirebileceğimiz Longines Spirit, pilot saatlerinin geleneksel özelliklerini, sunduğu modern çizgi ve tasarım mirasıyla bir araya getiriyor. Yeni renk tonuyla sunulan Long Spirit’i gelin birlikte inceleyelim.

40 ve 42 milimetrelik iki farklı boy seçeneği ile gelen yeni üç ibreli modeller, yeşil renk ile modele klasik bir dokunuş kazandırırken, kum desenli kadran yüzeyi modaya uygun metalik parlaklığıyla sunuluyor. En ileri teknolojiyle donatılan bu modeller, özel otomatik kalibre ve silikon pandüle sahip olmasıyla dikkat çekiyor. İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü’nden kronometre sertifikasını gururla taşıyan bu modeller, 5 yıllık garanti süreleriyle sizi yarı yolda bırakmayı hiç düşünmüyor. El yapımı olarak üretilen paslanmaz çelik kasa, bej deri bilezik veya bej deri kayışla değiştirilebilir özelliğiyle piyasaya sürülürken, geçmiş ile gelecek arasında adeta saygı duruşunda bulunuluyor.

/

Tags

longines

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler