SEYAHAT

Birçok ilkin yaratıcısı Club Med’den mesaj var

Doğa ile iç içe, yeşilin ve mavinin en canlı tonlarıyla, çocuklarınız hakkında endişe etmeden tatil yapmak istiyorsanız, harika bir önerimiz var; Club Med Antalya Palmiye.
Reading time 1 minutes

Club Med’ler üsütn hizmet anlayışıyla, kusursuz misafirperverliği ile hepimizin mutlaka deneyimlemek istediği bir platform sunuyor. Ülkemizdeki faaliyetlerine başladıkları ilk günden bu yana eğlenceyi ve huzuru en üst düzeyde yaşatmayı bilen Club Med, yepyeni konsepti “Amazing Family” ile Club Med Palmiye’de çocuklu aileler için tasarlanmış aktiviteler, etkinlikler, özel alanlar, oyunlar ve turnuvalarla oldukça hareketli bir tatil vaadinde bulunuyor.

Antalya Kemer’in huzur veren coğrafyasında Club Med Palmiye, palmiyelerin ve kızılçamların gölgesinde, portakal ağaçlarının mis kokusu içinde 69 yıllık deneyimini gözler önüne seriyor. Premium All Inclusive konseptinin yaratıcısı Club Med aynı zamanda sürdürülebilir turizm sertifikası Green Globe’a da sahip. Son olarak her gittiğiniz otelde çocuklarınızın vazgeçilmezi, sizin de en yakın dostunuz Mini Club kavramının da yaratıcısı olan Club Med, çocuklarınızın güvenliği ve neşesinden en üst düzey sorumluluğu da almakta. Sizler için ise tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra sessiz havuz olarak bilinen Zen havuz ve 70 yıllık ünlü Fransız spa markası SOTHYS de yer almakta. Club Med Palmiye’de tatiliniz hiç olmadığı kadar sakin ve ferah geçecek.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler