SEYAHAT

Disney dünyasında bir yaşam

Four Seasons, bu muhteşem ve büyülü krallığın bir parçası oluyor.
Reading time 1 minutes

Sadece küçük çocukların değil, içindeki çocuğu her daim canlı tutan ve onu yaşatan insanların da hayalidir Disney'e bir yolculuk. Masal kahramanlarının büyülü dünyasına aitmişsiniz gibi hissettiğiniz önemli anılar biriktirebileceğiniz Disney, 1971 yılından beri Walt Disney World Resort ile ziyaretçilerine en sevdikleri karakterlerle bir araya gelme, film temalı turistik mekanlarda zaman geçirme imkanı sunuyor. Bu cezbedici dünyanın bir parçası olan Golden Oak konut topluluğ ise bünyesinde yer alan yaklaşık 300 evle bu büyük krallıkta yaşama fırsatı da sunuyor.

Disney'in kendine has, hayran bırakan dünyasına ise son olarak Four Seasons, lüks ve konforuyla dahil oluyor. Golden Oak Development, LLC'nin bir projesi olan Walt Disney World Resort yer alan  Four Seasons Private Residences Orlando, yaklaşık yarım dönümlük arazide 30 mülkiyetli, tek ailelik evlerin toplamından oluşacak. Avrupa esintileriyle beraber Venedik, İtalyan ve İspanyol mimarisinden ilham alınan evler, “Starview”, “Edgewood” ve “Gardenside” isimli üç farklı lokasyonda yer alıyor olacak.

Disney dünyasının bir parçası olması ve nefes kesen dizaynının yanı sıra ev sahipleri,  Four Seasons Resort Orlando'nun spa uygulamaları, yüzme havuzu ve daha pek çok olağanüstü olanaklarından, yararlanma fırsatına da sahip olacak.

/

Tags

disney
golden-oak
walt-disney-world-resort
four-seasons-private-residences-orlando

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler