SEYAHAT

Eğlence ve huzura doğru

Voyage Bodrum, bir süredir hasret kaldığımız eğlence ve huzuru bir araya getiriyor. Önümüzdeki nisan ayı itibariyle başlayacak olan yeni sezonda, her şeyden biraz uzaklaşıp kafa dağıtmaya ne dersiniz?
Reading time 2 minutes

Hepimiz zaman zaman kendimizi sıkılmış ve bunalmış hissederiz. Böyle durumlarda rutine ara verip küçük kaçamaklar yapmak enerjimizi yenilememize yardımcı olacaktır. Nisan ayında kapılarını açacak olan Voyage Bodrum, tüm yorgunluğunuzdan arınacağınız doğru adres.  

Bodrum Kalesi’nin karşısında bulunan mavi bayraklı Bardakçı Koyu eşliğinde eğlenirken dinleneceksiniz. Otelin denize sıfır konumu yüzmeyi tercih etmeseniz bile denizin berraklığı ve dalga sesleriyle sizi dinginleştirmeye yetecek. Merkeze 900 m uzaklıktaki tesisin konumu misafirlere hem kalabalıktan uzak sakin günler hem de hareketli geceler geçirme imkanı sunuyor. Ayrıca tesisin yat taksilerin yanaşabildiği iskelesi ile merkeze deniz yolu ile gidebilme lüksüne de sahipsiniz.

Beyaz mimarisi ile karakteristik bir duruşa sahip olan Voyage Bodrum bizlere unutulmaz bir Ege atmosferi sunmak için hazır. Çocuksuz otel konsepti ile sadece 16 yaş üstü misafirlerin ağırlandığı otel, partnerinizle baş başa kalmak istediğiniz romantik tatiller için de doğru adres. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinde ana restoranda sunulan zengin açık büfe lezzetlerin yanı sıra tesisin a la carte restoranı Artemisia International’da dünya mutfağının imza lezzetlerini deneyebilirsiniz. Tatilde sporu aksatmak istemeyenlerin de düşünüldüğü tesiste son model ekipmanların yer aldığı salonlar ve SPA merkezi de bulunuyor. Nisan ayında yapılacak açılış ile misafirlerini ağırlamaya başlayacak olan Voyage Bodrum'da harika bir tatil deneyimi sizleri bekliyor.

Tags

seyahat
tatil
voyage-bodrum

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler