SEYAHAT

Lüks seyahat kavramında yeni dönem

Seyahat dünyasının iki önemli ismi güçlerini birleştirdi.
Reading time 2 minutes

Mandarin Oriental Bodrum benimsediği üstün hizmet anlayışıyla üst seviye tatil ve unutulmaz deneyim sunuyor. Dünya çapında lüks otel, resort otel ve de rezidanslarıyla elde ettiği ödüllere her geçen gün yenilerini ekliyor. Bu büyük markadan şimdi oldukça heyecanlandıran bir işbirliği haberi geldi. 

Kişiye özel hizmet felsefesi çerçevesinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en prestijli lüks seyahat şirketi Abercrombie&Kent ile birlikte çalışmaya başlayan Mandarin Oriental Bodrum, kaçırılmayacak fırsatlar ile geldi. İşbirliği kapsamında otel misafirlerine özel tur seçeneklerinden rafine mutfak tecrübelerine, doğa keşiflerinden seçkin etkinliklere erişime ayrıcalıklı alternatifler sunuyor, bu deneyimlerle misafirlerin tatillerini yıllarca hatırlanacak anılara dönüştürmeyi hedefliyor.

Proje kapsamında misafirlerine Deluxe Experience ve de Suite Experience adında iki özel deneyim seçeneği sunuluyor.

/

Yalnızca Royal Suite, Presidential Suite ve Oriental Villa misafirleri için tasarlanan Suite Experience paketi kapsamında özel bir helikopter ile akşamüstü Efes antik kentine uçabilir, yalnızca size özel olarak açılacak antik kentte yer alan Celsus Kütüphanesi'nde İzmir Senfoni Orkestrası'nın büyüleyici müziği eşliğinde rafine bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine özel tasarlanan Deluxe Experience paketinde ise Stratonikeia Antik Kenti'ne günübirlik geziye katılabilir, dillere destan Athena Tapınağı'nda şarap tadımının arından Bozüyük şehrinin tarihi güzellikleri arasında kaybolabilirsiniz.

Mandarin Oriental Bodrum ve Abercrombie&Kent işbirliğine ve de bu unutulmaz iki deneyime ait tüm detaylar için buraya tıklayın.

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler