SEYAHAT

Maldivler'in huzur ve lüks birleşimi

Jumeirah Vittaveli, hep hatırlanacak bir tatil deneyimi sunuyor.
Reading time 1 minutes

Maldivlerin o huzur veren, maviyle yeşilin bir araya geldiği eşsiz kombinasyonunu henüz keşfe çıkmadıysanız, tatil gündeminizde yer vermenizin vaktidir. Zira ister romantik bir kaçamak ya da ailenizle birlikte geçireceğiniz egzotik bir yer arıyorsanız Jumeirah Vittaveli lüks ve çeşitliliğ bir arada sunuyor.

Kendi yüzme havuzunun bulunduğu ve plaja doğrudan ulaşım sağlanan özel ve ferah dizaynıyla dikkat çeken 89 villanın yanı sıra, Jumeirah Vittaveli beşinci yıldönümü için lüksün sınırlarını biraz daha zorlamayı tercih ediyor. 14 konuğun ağırlanacağı kadar bir kapasiteye sahip olan beş yatak odalı Royal Residence'ı misafirlerinin hizmetine sunarken, Hermès ürünleriyle yapılan dekorasyonuyla da kendine hayran bırakıyor.

Maldivlerin en büyük çocuk klubüyle birlikte, Talise Spa ve Talise Fitness gibi ayrıcalıklarıyla da öne çıkıyor. Farklı lezzetler sunan dört restaurantıyla değişik tatlara yolculuk imkanı sunan Jumeirah Vittaveli, “Dining by Desing” konseptiyle de seçkin ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyor.

/

Tags

jumeirah-vittaveli
maldives
royal-residence

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler