SEYAHAT

New York'un en yenisi

Manhattan'da bulunan The Whitby Hotel, çağdaş tasarımı renk ve yaratıcılıkla buluşturuyor.
Reading time 1 minutes

“Oteller bir kurum değil, ruhu olan ve yaşayan yerler olmalı”... Taze, modern ve yüksek standartlar çerçevesinde yaptıkları dekorasyonlarla birlikte, Firmdale Hotels sahipleri Tim ve Kit Kamp, sektöre duydukları ilgiyi bu şekilde açıklamış. Londra ve New York'ta bulunan toplam 10 otele imzalarını atan Kamp çifti, yeni lokasyonlarını Manhattan olarak belirledi.

Manhattan'ın kalbi olan şehir merkezinde bulunan ve Central Park'a yakın konumuyla da tercih edilebilirliğini arttıran yeni otelleri The Whitby Hotel, lüks mağazalar ve butiklerle birlikte Broadway'e de oldukça yakın. Tasarımı ve dekorasyonuyla çağdaş bir havaya sahip olan otel, zeminden tavana kadar pencereli olan 86 ferah süitini eşsiz manzarasıyla buluşturuyor.

Kit Kemp'in kendine has tarzıyla tasarlanan iç mekanlar, renkli dokusuyla fark yaratıyor. Ayrıca Whitby Bar ve Restoran, kitaplarla kaplı Çizim Odası, özel açık hava terası, üç özel etkinlik odası, 130 kişilik son teknoloji ürünlerle donanmış bir sinema ve tam donanımlı bir spor salonunu bünyesinde barındıran The Whitby Hotel, New York'un parlayan yıldızı olmaya hazır.

/

Tags

the-whitby-hotel
manhattan
firmdale-hotels
tim-kit-kamp

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler