SEYAHAT

Rimowa’dan Ambush hamlesi

Geçtiğimiz Ekim ayında Rimowa x Off-White işbirliğinin meyvesi şeffaf bavulla bizleri buluşturan Virgil Abloh haberinde de dediğimiz gibi “Virgil Abloh’un elinin değdiği hangi marka yükselişe geçmiyor?”.
Reading time 1 minutes

Klasik ızgaralı bavul tasarımıyla ikonik hale gelen Rimowa, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Virgil Abloh’un kurucusu ve kreatif direktörü olduğu Off-White ile işbirliğine gitmiş, Off-White’ın imzası niteliğinde olan şeffaf materyal kullanımıyla yepyeni ve aykırı bir bavul tasarlamıştı. Haberimize https://www.lofficiel.com.tr/seyahat/rimowa-ya-virgil-abloh-dokunusu ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise Rimowa, Tokyo merkezli, Verbal ve Yoon adındaki çiftin kurduğu, deneysel mücevher tasarımlarıyla başlayan yolculuklarına özellikle Unisex kıyafetleri de ekleyerek üne kavuşmuş Ambush ile girdikleri işbirliğiyle kendinden söz ettiriyor. Ambush, son yıllarda sıkça adını duyduğumuz bir marka. Bir çok kez gelecek vaat eden markalar arasına girip, tasarımcı işbirlikleriyle gündeme geliyor. En son Nike ve Converse ile işbirliğine giden Ambus, karakteristik özelliklerini Rimowa bavullarına taşıyor.

 

Tags

rimowa
ambush
verbal
yoon

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler