SEYAHAT

Shangri-La Bosphorus’dan kaçırılmayacak fırsat

Yılın o büyük zamanı yaklaşıyor. Peki ya siz? 14 Şubat için ne planladınız?
Reading time 1 minutes

Onun ve ya sizin için çok büyük bir gün olmasa da, o gün tam bir klasik. Sizden hediye beklemiyor olduğunu iddia etse de herkes sevgililer gününde hatırlanmak ister. Bir sürpriz bekler.

Size harika bir sürpriz alternatifiyle geldik. Boğazın en nadide köşesinde konumlanmış Shangri-La Bosphorus’da çok özel bir gece geçirmek ister misiniz? Üstelik bu otel, İstanbul’da Rolls Royce gibi bir klasik otomobile sahip tek otel. Sizi, lüksün ayrıcalıklı dünyasını her detayıyla yaşayacağınız Ghost modeliyle havaalanından ya da evinizden alıp otele transferinizi sağlıyor.

Rolls Royce ile transferden hemen sonra ise Uzak Doğu’nun rahatlatıcı bakım ritüelleri ile çift masajı, kral dairesinde benzersiz bir konaklama ve executive şef Ercan Yamantürk tarafından hazırlanmış gurme bir menü ile rüya gibi bir Sevgililer Günü sizleri bekliyor!

Her detayında lüks, ihtişam ve zarafetin yer aldığı bu özel Sevgililer Günü paketi inanılmaz bir fiyatı ile misafirlere sunuluyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 275 8888 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ona unutulmaz bir gece geçireceğinin sinyalini vermeyi unutmayın!

/

Tags

shangri-la-bosphorus
sevgililer-günü
özel-paket
rolls-royce

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler