SEYAHAT

Tatil anlayışınızı değiştirme zamanı

Klasik tatil algınızı tamamen değiştirecek Maxx Royal Kemer’den mesaj var!
Reading time 1 minutes

Güneşin, denizin ve sımsıcak kumların tadını çıkarmak için bu yaz rotanızı Maxx Royal Kemer’e çevirin! Her detayı düşünülmüş villalarda gözlerden uzak tatil yapmanın keyfini sürebileceğiniz ayrıcalıklı bir deneyime hazırlanın.

Eşsiz lüks anlayışı, ev rahatlığı ve kusursuz doğasıyla Maxx Royal Kemer, işletme alanı içerisinde ayrı bir öneme ait Lüks Süit ve Villalar hizmetiyle sizlere unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor. Üstün hizmet anlayışı, uluslararası standartlardaki Maxx Royal lüks kavramı, tatil boyunca sizlere kolaylık sağlamak için var olan Maxx Asistanları ile 200 dönümlük alan üzerinde konumlanan tesis, dört elementin gücünden beslendiği mimarisiyle sizleri çağırıyor. Modern tasarımını sadece mimaride değil, mobilya formlarında, restoran alanlarında, peyzajında ve odalarında gördüğünüz Maxx Royal Kemer, Dünya Mimarlık Festivali’nde (WAF) finale kalmayı başarırken, birçok yarışmada ise En İyi Mimari Tasarım ödüllerinin sahibi.

/

Lüks SPA deneyimi gibi ayrıcalıkları da sizlere sunan tesis, masaj literatüründe yer alan onlarca masaja sahip listesine ek olarak güzellik ve bakım uygulamaları, yüksek teknolojiye sahip spor hizmetiyle de sınırları zorluyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler