Be Well

Spa guide: Kempinski Hotel The Dome Spa

Kempinski Hotel The Dome Spa, hem kişiye özel masaj ve cilt bakım uygulamaları, hem de hayallerin ötesinde bir spa deneyimi sunuyor...
Reading time 1 minutes

Akdeniz sahillerinin eşsiz kumsalı ve Toros dağlarının doğal güzellikleri arasında konumlanan Kempinski Hotel The Dome Belek, kusursuz kişisel hizmet ve üstün misafirperverlik konusundaki yetenekleri ile misafirlerine eşsiz tatil deneyimleri yaşatıyor. Bünyesinde bulundurduğu Kempinski Hotel The Dome Spa’da birbirinden özel masaj uygulamaları sunan otel, hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinginleştirecek huzur dolu saatler vadediyor. Hotel The Dome Spa, masaj uygulamalarının yanı sıra kişiye özel cilt bakımları da sunuyor. Sıcak hava ve güneşin zararlı etkilerine maruz kalarak nemini kaybeden cilde, ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan The Dome Spa, hem cildin yenilenmesine yardımcı oluyor hem de kullandığı yöntemler ile yaz mevsimi süresince cildin direncini artırıyor.

The Dome Spa’nın en dikkat çeken tedavilerinden olan Thalasso havuzu Akdeniz’in tüm şifasını özel masajı ile bir araya getiriyor. 32 dereceye kadar ısıtılan ve mineraller açısından zengin olan filtrelenmiş deniz suyu, metabolizmanızı hızlandırarak lenfatik dolaşımı harekete geçiriyor, kan dolaşımını uyarıyor ve bu sayede sizleri rahatlatarak daha kolay yorgunluk atmanızı sağlıyor. Tuzlu deniz suyu yapısı ve sıcaklığının vücudumuzdaki kan ısısı ve yapısı ile benzeşmesi nedeniyle, deniz suyu içinde bulunan mineraller kolaylıkla cildimizden tüm hücrelerimize nüfuz edebiliyor. 20 dakikalık bu benzersiz tedavi Thalasso deneyimini özel kılıyor.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler