GÜZELLİK

Signature Perfume Collection’ın eşsiz tınıları

Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
Reading time 1 minutes

Sevil Parfümeri’nin koku ailesi genişliyor. Kozmetik devinin kendi imzasını taşıyan üç yeni üyesi Signature Perfume Collection by Sevilla, uniseks koku grubunda olmasıyla öne çıkıyor. Lukanus, Milanus ve Ioseph adındaki üç kokuya sahip Signature Perfume Collection by Sevilla tüm duyularınıza hitap edecek. 

Ailenin narenciye durağı Lukanus, taze, ferah bir koku seçeneği. Diğer üyeleri gibi Lukanus da cinsiyetsiz bir parfüm. Portakal, yeşil misket gibi turunçgillerin enerjik tınıları, armut, ananas ve elma ile harmanlanıyor. Dip notalarda ise sandal, sedir ve meşe yosunu ile odunsu bir hava bırakıyor.

Ailenin kışkırtıcı  üyesi ise Milanus. Odunsu amberli karaktere sahip koku, kendinden emin, ne istediğini bilenlere geliyor. Portakal ve lavantanın huzurlu hissiyle giriş yaparken, safranın baharatsı aroması ve gül, yasemin çifti sizleri karşılıyor. Ud ve meşe yosununun ahengi ise amber ile karamel çiftiyle buluşuyor.

Son olarak hem erkek hem de kadın koku serisinin sofistike üyesi Ioseph, sizleri büyülemek için tasarlandı. Turunçgiller, lavanta ve okaliptüs notalarının açılış yaptığı Ioseph, zencefil, gül ve yaseminin rahatlatıcı etkisiyle devam ediyor. Sedir ve sandal ağacı dip notalarında ise paçuli, vetiver, amber ve misk eşlik ediyor.

Tags

sevil
parfümeri
ioseph
milanus
lukanus

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler