HOMMES

Alexis Petit’nin Mango serüveni

Fransız karizmasının en ince ayrıntılarını taşıyan genç model Alexis Petit’nin, Mango ile New York’a yaptığı yolculuğu...
Reading time 2 minutes

New York, Çin Mahallesi’nde gerçekleştirilen bir kampanya çekimi. Kamera karşısında genç bir Fransız model. Model Alexis Petit’nin, keskin hatları ve çekici bakışlarıyla Mango kampanyasının yıldızı olacağı kesin. Arkadaşlarının cömert diye tanımladığı, formunu gülerek korudğunu söyleyen Alexis Petit ile çekim sonrası “küçük” bir sohbet gerçekleştirdik.

/

Modellik kariyerine nasıl başladın?

"Bir temsilci ajans tarafından Paris’te bir mağazada keşfedildim."

Model olmanın dışında gelecekle ilgili başka planlarınız var mı?

"O zamanlar genç olduğum için bir arkadaşım ile birlikte bir bar ya da restoran açma hayalimiz vardı. Hatta bu yüzden yeme içme sektöründe işletme bölümünü seçtim. Şimdi de bunun üzerine çalışmalarım var ve düşüncelerimiz sürüyor."

Mango ile işbirlikteliğiniz nasıl başladı?

"Barselona ve Paris’teki her zaman muhteşem işler çıkartan menajerlerim sayesinde tabii ki!"

Son trendleri düşündüğünde en sevdiğin parçalar hangileri?

"New York’ta çekmiş olduğumuz kampanya için giymiş olduğum kırmızı smokine bayıldım. Bir de Mango’nun son koleksiyonu olan committed’dan yeşil tuluma aşık oldum diyebilirim."

İlhamını en çok kimden alıyorsun?

"Bir çok kişi aslına bakarsan.. Kendi kendini geliştirmiş ve oluşturmuş her kadın veya erkek. Hayallerinin peşinden gitmeyi başarmış ve buna rağmen mütevazi kalmayı başarmış herkes bana ilham veriyor, kim olduklarına ve nereden geldiklerine hiç bakmadan. Günlük hayatlarımızı değiştirmek ve etkilemek için enerji harcayan her kadın ve erkek bana ilham verebiliyor. Aklıma bir çok kişi geliyor ama çabuk cevaplamam gerekirse ailem derdim."

Tags

mango
alexis-petit
mango-man

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler