HOMMES

Birlikteliğin ikinci sahnesi

Ermenegildo Zegna x Fear of God’ın özel koleksiyonu için sanal kapılar aralanıyor
Reading time 2 minutes

İtalyan lüks moda evi olan Ermenegildo Zegna ve Los Angeles merkezli sokak giyim markası Fear of God, en son buluşmasını geçtiğimiz mart ayında gerçekleştirmişti. Şimdi ise yeni müjdeli haberle geri dönüyorlar. İkili, Sonbahar 2020’den başlayarak özel bir koleksiyon için iş birliği oluşturuyor. Nötr renk paletler, net çizgiler ve basit silüetler ile rakiplerine, terzilik ve minimalizm konusundaki özgünlüğünü sunuyor. Zegna’nın terzilik alanındaki profesyonelliği ile Fear of God’ın zarif sokak giyim tarzı yeni bir dinamik yaratmaya hazırlanıyor.

Fear of God Kurucusu iş birliği hakkında düşüncelerini "Fear of God’ın kreatif girişimleri, amaç ve dürüstlük hissiyle doğdu. Modern erkeğin gardırobunu oluşturma konusunda gerçek bir tutkudan yola çıkarak, Ermenegildo Zegna ile kökleri özgürlük, seçkinlik ve zarafette yatan, modası geçmeyen bir koleksiyon yaratmak üzere iş birliği yaptık. Bu ortaklık sayesinde, Amerikan Lüksü’ne bakış açımızı, İtalya’nın en iyi terzilerinin ellerine ve işçiliğine teslim ettik." sözleriyle özetliyor.

İtalyan moda evi koleksiyonun ön siparişleri için sanal kapılarını modaseverlere açıyor. Özel bir ön izleme için buraya tıklayabilirsiniz.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler