HOMMES

H&M’in ülkemizdeki ilk yüzüne merhaba deyin

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, H&M’in dün akşam gerçekleştirdiği partiyle açıklaması üzerine markanın ülkemizdeki ilk yüzü oldu.
Reading time 1 minutes

H&M’in bu yaza dinamik bir şekilde hazırlandığını biliyorduk ancak böylesine güçlü bir proje geleceğini tahmin edemedik. H&M koleksiyonlardan seçkilere yakından bakma fırsatı erişeceğimiz proje, tüm dünyadan içlerinde Mena Massoud, Crosby Tailor da bulunduğu ilham verici erkekleri kapsıyor. Türkiye’de ise H&M ilk defa bir lokal işbirliği yaparak, koleksiyonu Kerem Bürsin ile tanıtıyor. Kerem Bürsin’in kampanya yüzü olarak yer aldığı H&M Man Summer Essentials Selected by Kerem Bürsin Koleksiyonu, 22 Nisan’dan itibaren tüm mağazalarda ve hm.com.tr’ de satışta olacak.

H&M Man Summer Essentials Selected by Kerem Bürsin koleksiyonunda sezonun sevilen trendi egzotik palmiye ağaçları, farklı tonlarda çizgiler ve kullanışlı detaylarla naif bir yolculuğu canlandırıyor. Renk paletini açık bej ve yeşil renklerini güneş sarısı, uçuk mavi ve parlak beyaz gibi bu yazı temsil eden tonlar tamamlıyor. Tropik ağaç desenli gömleklerden, blazer ceketlere kadar tüm ürünler sıcak bir yaz akşamındaki şık ve rahat tarzı yansıtıyor.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler