HOMMES

Kiğılı’dan aksiyon dolu reklam kampanyası

James Bond serisinin en sevilen bölümlerinden biri olan Quantum of Solace filminde Daniel Craig’in dublörü olan Steve Wright, Kiğılı’nın yeni reklam kampanyasında yer aldı.
Reading time 1 minutes

Dublörlük işine, Hollywood gibi film sektörünün devasa olduğu yerlerde küçümsenmeyip, aksine, başrol kadar önem verdikleri bilinir. Steve Wright ise Hollywood’da Daniel Craig’e olan benzerliği ile ünlü yıldızın bir kaç filminde ona dublörlük yaparak yıldızını parlattı. En son unutulmaz James Bond filmlerinden biri olan Quantum of Solace’de bizzat Daniel Craig ile birlikte çalışan Steve Wright, Kiğılı’nın yeni reklam kampanyası için kamera karşısına geçti.

James Bond temalı yeni reklam kampanyasında James Bond’un kendisini canlandıran Steve Wright, aksiyon filmlerini aratmayan sahnelere imza attı. Geçen kış “My name is Mont, James Mont” sloganıyla oldukça fazla ses getiren Kiğılı, Sonbahar-Kış sezonuna da gayet iddialı bir giriş yapıyor. Reklam kampanyasında Steve Wright’a, Kiğılı Sonbahar-Kış koleksiyonundan en dikkat çeken kabanlar ve montların bulunduğu 30’dan fazla model eşlik etti.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler