LIFESTYLE

2020'nin yükselen yıldızları

Forbes, bu yıl öne çıkan ve başarılarıyla geleceğe ışık tutan genç isimleri açıklıyor.
Reading time 2 minutes

Forbes dergisi her sene olduğu gibi yine sektörün “enlerini” bizlerle buluşturuyor. 30 yaşın altındaki 600 girişimciyi duyuran Forbes, bilim adamından oyuncuya, müzisyenden sağlık çalışanlarına kadar pek çok ismi bu listeye dahil ediyor.  

Özellikle pandemi sürecinde risklere göğüs gerip, yaptıkları işlerle dünyaya yön veren isimleri onurlandıran Forbes, COVID-19 ile savaşan sağlık çalışanlarını ve ilaç tedavisinde öncü olan isimleri de unutmuyor. Listede yer alanlar isimler, 2020 yılının zor koşullarına rağmen geleceğe umutla bakmamıza yardımcı olan yılın genç girişimcilerin arasına girmeyi başarıyorlar.  

Eğlence sektöründe öne çıkan bazı isimler; To All the Boys serisi ile Lana Condor, “Tap In” şarkısı ile Saweetie ve Tik-Tok hiti “Say So” şarısı ile parlyan ile Doja Cat. 

Sosyal medya sektöründen listeye giren bazı isimler ise D’Amelio kardeşler, Emma Chamberlain ve Addison Rae. 

Hollywood camiasından listeye giren bazı isimler ise; Girl Meets World ile yıldızı parlayan Sabrina Carpenter, Ozark'taki rolü ile dikkat çeken Julia Garner, The Stranger Things'den Caleb McLaughlin. Müzik sektörünün yeni isimleri Roddy Ricch, Ava Max ve Doja Cat de listede yer alıyor. 

Tags

julia-garner
sabrina-carpenter
doja-cat

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler