LIFESTYLE

Apple'dan beklenen kırmızı hareket

Bugün, güne Apple'ın her yıl piyasaya sürdüğü iPhone modellerinin (PRODUCT)RED versiyonunun satışı olacak dedikodusuyla uyandık.
Reading time 1 minutes

Tüm gün bütün teknoloji blogları ve haber portallarında konuşulan tek konu buydu. Biraz önce de resmiyet kazanıldığı üzere, Apple bu geleneği bozmadı.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran teknoloji harikası iPhone 8 ve iPhone 8 plus modellerinin (PRODUCT)RED özel versiyonları siparişe açıldı. Ayrıca bu cihazları 13 Nisan Cuma'dan itibaren mağazalarda görme, deneyimleme ve satın alma şansını elde edeceksiniz.

iPhone 8 ve iPhone 8 plus modellerinin (PRODUCT)RED özel versiyonları, göz alıcı kırmızı cam kasa, uyumlu alüminyum şerit ve önceki yıllardan farklı olarak şık ve siyah bir ön yüzey ile bizleri selamlıyor. Önceki yıllarda beyaz ön yüzey görmüştük ve kullanıcıların siyahı kırmızıya daha çok yakıştırmalarından ötürü çokça eleştirilmişti marka.
Ayrıca bu haber ile iPhone X sahipleri, (PRODUCT)RED deri folyo kılıfa da aşık olacaklar.

Apple müşterileri kırmızı ve siyah yüzeye sahip şık iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı satın alarak AIDS ile mücadele için Global Fund’a katkıda bulunabilecek. Unutmayın satın alınan tüm (PRODUCT)RED ürünleri, HIV/AIDS ile yaşayan milyonlarca kişiye tahlil, rehberlik ve tedavi olanağı sunuluyor.

Tags

apple
iphone-8
iphone-8-plus
product
red
global-fund

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler