LIFESTYLE

Cennete bir adım daha yakın

Hayranlık uyandıran parçaların yaratıcısı Loewe'nin, Ibiza aşkı bitmiyor.
Reading time 2 minutes

Ibıza ya da Eivissa; Akdeniz'deki Balear Adaları'nda bulunan ve İspanya yönetiminde olan bir ada. Bu tanım dünyanın en büyük online ansiklopedisi Vikipedi'nin tanımı. Ama biz Ibiza'yı çılgın gece hayatı, güzel kadınlar ve yakışıklı erkekleriyle tanımlıyoruz.

1846 yılında kurulmuş İspanyol high-end markası Loewe, Ibiza'nın hiç düşmeyen enerjisinin farkında olacak ki, adadaki varlığını arttıracak güzel bir hamle ile karşımıza çıktı. Markanın adadaki hakimiyet kurma çabaları aslında yeni değil. Geçtiğimiz aylarda Museu d'Art Contemporani'de yazlık bir Pop-Up mağazanın 3 yıllık kontratını imzaladılar. Ve aynı mağazada satışa çıkan Paula's Ibiza isimli, ikonik ve markanın tasarım diliyle bütünleşmiş diğer parçaların yer aldığı bir kapsül koleksiyon satışa çıkmıştı.

Markanın kreatif direktörü Jonathan Anderson, 70'ler ve 80'ler dönemindeki adanın en çılgın gecelerine geri götürmeyi amaçladığı özel bir albümün satışa çıkacağını duyurdu. Close to Paradise isimli albüm, Dee Wee Studio ve The Vinyl Factory işbirliğiyle hayata geçmiş. iTunes'ta ve diğer müzik platformlarının yükselişi ile ölmek üzere olduğunu düşündüğümüz SoundCloud'ta yayınlanan Close to Paradise albümü, Djs Soulwax yapımlarıyla birlikte, dört ayrı Ibiza resident DJ'lerinin parçalarına da yer veriyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler