LIFESTYLE

Nigar Bostan'dan burç yorumları (14-20 Haziran)

14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
Reading time 9 minutes

Koç: Haftanın ilk günü yüksek bir enerjiye sahip olsanız da, gün içindeki iletişim trafiğindeki yoğunluk sizi zihnen yorgun düşürebilir. Beklediğiniz haberlerde net olmama hali sizin gibi tez canlı birini bunaltır. Her koşulda zaman teslim olmalı ne oluyorsa sizin iyiliğinizi gözettiğini koşulsuz kabul etmelisiniz. Salı günü finansal koşullarınızda ani düzen değişimlerine hazırlıklı olun. Bu haftanın önünüze çıkardığı aksilikleri akıl ve sağduyuyla çözümlemeli, ay sonuna kadar bu konuda kendinize zaman tanımalısınız. Pazar günü bilinçaltınıza ittiğiniz konuları su yüzüne çıkartıp tekrar gündeminize taşımak istersiniz. Ayrıca spiritüel konular, meditatif çalışmalar bu dönemde iyi hissetmenize destek olur.

Boğa: Ev ortamınızda tartışma enerjisini misafir ettiğiniz günlerden geçiyor olabilirsiniz. Diğer yandan taşınma, tadilat gibi konular gündeme gelse de bunu Haziran sonuna ötelemek doğru olacaktır. Pazartesi günü maddi konularla ilgili hayal kırıklığı ya da belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Durumu sakince takip etmeli en sonunda harekete geçmelisiniz. Salı günü ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere hazır olmalı, özellikle kariyer yaşamınızda yöneticilerle olan iletişiminizde Şubat’tan beri gündemini koruyan konulara kalıcı çözümler üretmelisiniz. Pazar günüden itibaren dost ve arkadaşlarınızla paylaştığınız koşulsuz sevginin dinamiklerini tekrar gözden geçirme zamanı.

İkizler: Kalbinizde aşkın ateşi ama zihniniz karışık ve belirsizliklerle dolu olarak haftaya adım atıyorsunuz. Üzerinizdeki düşünsel baskıdan bir nebze olsun kurtulmak için yoga, meditasyondan destek almalı, kendinize bir spa programı hediye ederek, yeniden pozitif enerji yüklenmelisiniz. İkili ilişkilerde iki kişi arasında kalarak karar vermekte zorlanmış olabilirsiniz. Ay sonuna kadar bu durumu çözmek için çaba göstermek doğru olur. Salı günü elinizde olmayan koşullar nedeniyle iptal olan seyahatler veya bürokratik işlemler tekrar gündeminize oturur. Özellikle Şubat ayında hayatınızda olan kişi ya da konular bu dönemde tekrar gündeminizi dolduracaktır. Hafta sonuyla iş hayatınızda sizi destekleyen bir yöneticinin önünüze yeni fırsatlar çıkmasına aracılık etmesi gündeme gelebilir.

Yengeç: Pazartesi günü özellikle iş hayatınızda akıcı bir iletişim trafiği ile karşı karşıyasınız. İnsanlar arasındaki diyaloğun yapı taşını oluşturan düşünce ve fikirlerinizle sorunları gidermek ve bir akışa yönlendirmek kolaylaşır. Yalnız bu hafta Şubat ayından beri gündeminizi dolduran ne varsa tekrardan önünüze çıkacağını unutmamalısınız. Belki arkadaş gruplarından kopuşlar ya da farklı gruplarla kaynaşmalar gündeme gelebilir. Geleceğe dair umutlarınızı hep canlı tutmalısınız. Hafta sonu şans ve fırsatların habercisi bilge Jüpiter’in Balık burcundaki geri hareketi, yaşam felsefenizde daha derin konularla ilgilenmenize neden olacak. Uzak seyahat planlarını hayata geçirme zamanı.

Aslan: Haftaya oldukça dinamik etkilerle başlıyorsunuz. Sakın öfkenize yenik düşüp boş yere karşınızdakilerin kalbini kırmayın. Bir de yükselen ateşinizle beden sağlığınızı riske atacak spor ve ağır egzersiz programlarına katılmayın. Bacayı saran aşk ateşinin gücünü iliklerinize kadar hissetseniz de bu dönemde çift kısmetli olmak kafanızı karıştırabilir. Sadakat duygunuzun sesini dinleyip, sizi mutlu eden, huzur veren kişiyle ilişkinizi güçlendirmeyi seçmelisiniz. Bu dönemde başlayan yeni ilişkiler kalıcı olmayacaktır. Kariyer yaşamınızda esen değişim rüzgarlarına hazır olmalısınız. Ayrıca gizli düşmanlarınızın size karşı başlatacakları olumsuz yaklaşımlara kulak asmayın. Hafta sonundan sonra spiritüel konularda daha derinleşmek isteyebilirsiniz.

Başak: Hafta başından itibaren uzun zamandan beri beklettiğiniz iş girişimlerinizin fitili ateşleyebilirsiniz. Artık akacak kan damarda durmayacaktır. Çok yorgunluk sonucu beden sağlığınızla ilgili sorunlar baş gösterebilir. Özellikle sırt ve omurganızı rahatlatacak beden hareketlerinden yararlanmalısınız. Salı günü yurt dışı ilişkilerinizde sizi şaşkınlığa uğratacak gelişmeler gündeme gelebilir. Akademik konular ve hukuki meselelerde yön ve karar değişikliği yaşayabilirsiniz. Pazar gününden itibaren ikili ilişkilerinizde sizi koşulsuz sevgiyle sarıp sarmalayan ve elinden gelen tüm fedakarlığı gösteren kişiye kalbinizi sonuna kadar açmak istersiniz.

Terazi: Pazartesi günü gelecek hedeflerinizle ilgili namlunun tetiğini çekmeye artık çok hazırsınız. Ayrıca kalbinize aşkın ateşini düşüren bir ilişkide doludizgin gelişmeler yaşanabilir. Bu dönemde mevcudu koruyup yeni adaylara kapınızı kapalı tutmanız doğru olur. Yurt dışından beklediğiniz haberler, seyahat başvurularınız ile ilgili belirsizlikler kararlarınızda aksamalara neden olacaktır. Bu süreci sakinlikle yönetmeli, aksaklıkları teker teker ortadan kaldırmalısınız. Salı günü ortak paylaşımlarınızla ilgili aniden bir durum değişikliği gündeme gelebilir. Çocuğunuzun istekleri ya da soğuk davranışları bu aralar sizi yoracaktır.

Akrep: Aslan burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle haftaya merhaba derken yönetici gezegeninizin bugünlerde aktif, cesur, özgüveni yüksek tutumu kararlarınızı ortaya koymakta size destek verir. Fakat beklediğiniz maddi gelirlerdeki aksamalar bu cesaretin kırılmasına neden olacaktır. Strateji yönünüze güvenmeli, aksiliklerin üstesinden geleceğinize inanmalısınız. Salı günü ikili ilişkilerde zorlanma ve bazı kopuşlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizin dinamiğindeki değişimlere hazır olmalısınız. Pazar gününden sonra size koşulsuz sevgiyle kalbini açan kişilere karşı aynı duyarlılığı göstermekten kaçınmayın. Spiritüel konular, sanatsal faaliyetler sizi bir hayli meşgul eder.

Yay: Aslan burcundaki yüksek ateşin etkisiyle hafta başında ani bir seyahate çıkabilir ya da uzaklardaki sevdiğinizin gelişiyle bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Lojistik iş planları ve organizasyonlar için bayağı emek harcadığınız gözlerden kaçmaz. Yurt dışına taşınma planlarınız için bazı evraksal aksiliklerle karşılaşmak sizin cesaretinizi kırmasın. Özel hayatınızda tamam mı devam mı diye tereddüt ettiğiniz bir takım kararsızlıklar içinde olabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye gerçek düşüncelerinizi açık bir dille ifade etmekten çekinmeyin. Ancak bu şekilde en doğru çözüme ulaşabilirsiniz. Pazar günü yönetici gezegeniniz Jüpiter’in geri hareketine başlamasıyla evinizde duygusal açıdan rahatlamanıza yardım edecek spiritüel çalışmalara ve dostlarınızla buluşmaya yer verebilirsiniz.

Oğlak: Hafta başında Aslan burcundaki kor alev ortak gelirlerinizi parlatacak. Diğer yandan lüks harcamalarınızda aniden bir artış meydana gelir. Daima tutumlu olan sizin gibi biri için bu sorun olsa da, aslında zaman zaman kendinizi şımartmayı hak ettiğinizi de unutmayın. Bu hafta bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ayrılık rüzgarları esebilir. Kafanızı karıştıranlarla az görüşüp araya mesafe koymak en iyi çözüm olabilir. Salı günü öz değer duygunuzu sorgulayacağınız bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Öz eleştiri yapmadan önce değişen şartları sakince gözlemlemek gerekir. Hafta sonundan sonra yeteneklerinizi kaleme dökmek isteyebilir ya da eğitimlere yönelebilirsiniz.

Kova: İkili ilişkilerinizde oldukça hareketli günlerden geçmenize rağmen kafanız içindeki düşünceler ikilemlerle dolu olabilir. Partnerinizin sizi ne kadar sevip sevmediğini sorgulamaktan artık vazgeçin. Karşınızdakilere verdiğiniz değer kadar herkes de size verecektir. Kainatın bu değişmez kuralı tabii ki sizin için de geçerli. Salı günü ev ortamındaki ani değişimlerle Şubat’tan beri hayatınızda olan sorumluluklara yeni bir çözüm üretmek istersiniz. Disiplinli yaklaşımınızla yeni bir düzen kuracak ve buna sene sonunda siz de inanamayacaksınız. Hafta sonunda bolluk, bereket, şans ve fırsatların müjdecisi Jüpiter’in geri harekete başlamasıyla, maddi manevi kazançlarınızdaki gizli kalmış potansiyelleri fark edebilirsiniz.

Balık: Aslan burcundaki canlı ve dinamik görünüm hafta başında gündelik hayatınıza hareket katar. Aynı anda farklı kişiler ve konularla meşgul olursunuz. Hatta iş ortamından biriyle aranızda aniden duygusal bir yakınlaşma başlayabilir. Diğer yandan yaşamın yüksek temposu kalp ve ritminizde zorlanma yaratabilir, dikkatli olmalı. Kendinize verdiğiniz değeri göz ardı etmemelisiniz. Salı günü elinizde olmayan koşullardan dolayı kardeş veya yakın akrabalarınızla aranızdan bir takım gerginlikler buna bağlı soğukluk yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda sevdiklerinize koşulsuzca sunduğunuz sevginin karşılığını evren size sorgusuz sualsiz cömertçe sunacaktır. Bu dönemi spiritüel gelişiminizi destekleyen çalışmalarla mükemmel şekilde değerlendirmelisiniz.

Tags

astroloji

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler