MODA HAFTASI

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 1. gün

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 13. sezonu dün itibariyle başladı.
Reading time 2 minutes

Ülkemizin moda duayenlerinin, moda aşıklarının, tasarımcılarının, basının ve de tüm halkın gözlerini çevirdiği Zorlu PSM’de gerçekleşen MBFWI, dün itibariyle ziyaretçilerine kapılarını açtı. The Core Istanbul’da Emre Pakel defilesi ile başlayan yoğun program toplamda 37 marka ve tasarımcıya ev sahipliği yapacak. Cuma gününe kadar devam edecek MBFWI boyunca tüm marka ve tasarımcılar 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını sergileyecekler. L’Officiel Türkiye olarak yerinden izleyeceğimiz defileye ait tüm detaylar Instagram hesabımızdan an be an yayınlanıyor. Kaçırmayın!

DB Berdan

Ülkemizin yetiştirdiği önemli markalardan olan DB Berdan, provakatif ve aykırı olmasıyla eleştiri alsa da çizgisini korumaya devam ediyor. DB Berdan 2019-2020 Sonbahar-Kış koleksiyonunu, toplumda bireylerin çeşitli şekillerde nesneleştirilmelerine karşı çıktıkları bir defileyle tanıttı.

/

Kiğılı

Erkek giyiminin lider markalarından Kiğılı’nın dönüşümü podyuma taşındı… 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonunu gördüğümüz defilede, ‘maneviyat’, ‘doğa’ ve ‘mistizm’ temalı ‘Light Magic’ koleksiyonunu sergileyen Kiğılı, moda severlerden tam not aldı.

/

M.O.F.C. By Eda Güngör

M.O.F.C (Museum of Fine Clothes) ikinci sezonunda 80’ler gece hayatındaki yolculuğuna devam ediyor. Eda Güngör’ün gece hayatini sahiplenerek tasarladığı hazır giyim markası M.O.F.C, kadının en cazibesi yüksek hali ile Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un ilk gününe çarpıcı bir defileyle damga vurdu.

/

Damat

Türkiye'nin önde gelen erkek giyim markası Damat, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu muhteşem bir defileye imza atarak beğeniye sundu. Damat’ın benzersiz ve şehirli erkeğin tercih edeceği daha spor casual parçalar 40 model tarafından tanıtıldı.

/

Tags

mbfwi
mercedes-benz-fashion-week-istanbul

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler