MODA

14. sezonuyla MBFWI başlıyor

2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarının sunulduğu Moda Haftası Maratonu’nda sıra ülkemize geldi.
Reading time 1 minutes

New York, Londra, Milano ve Paris Moda Haftaları bugün Stella McCartney, Giambattista Valli ve Alexander McQueen defilelerinin gerçekleşmesiyle son buluyor. Ana akım markaların defileleri modanın başkentlerinde sergilenmesinden sonra gözler lokale kayıyor.

Ülkemizde tam 14 sezondur devam eden Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 8-11 Ekim tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Bu sezon önceki sezonlara nazaran ilk kez koleksiyonlarını sergileyecek tasarımcılar da yer alıyor.

/

Bu sezon Together temasıyla gerçekleşecek Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar arasında Bağzıbağlı Privé X Özlem Erkan, Barbie by Çiğdem Akın, Can Yunus Çetinkaya, Ceren Ocak, Exquise, GOKHANYAVAS, Hemington, Join Us, Kith&Kin, Lug Von Siga, Mehmet Korkmaz, Mehtap Elaidi, Mehtap Elaidi X Lenzing™ Ecovero™, Mercedes-Benz presents MiiN by Kadir Kılıç, Mert Erkan, Murat Aytulum, Natalie Kolyozyan, New Gen by İMA, Niyazi Erdoğan, Önder Özkan, Özlem Süer, Pioneering Designers I Mehmet Emiroğlu - Muhammed İloğlu - Şebnur Günay, Pioneering Designers II Emre Pakel - Seydullah Yılmaz, Sudi Etuz, WRDB DB-Berdan, Y Plus by Yakup Biçer ve Yelda Aslan yer alıyor.

Her sezon Türk modasına ve tekstil dünyasına katkı sağlayan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, bu yıl da amacına ulaşarak binleri ağırlayacak.

Tags

mbfwi
mercedes-benz-fashion-week-istanbul
mehtap-elaidi
çiğdem-akın
özlem-süer

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler