MODA

Cos 10. yılını kutluyor

Sade ve şık tasarımlarıyla Cos, yeni kapsül koleksiyonuyla etkileyici olmayı sürdüyor.
Reading time 2 minutes

Genellikle erken mi kalkarsınız?

"Rutin bir hayata sahip olmaktan hoşlanmasam da, her sabah yedide uyanıyorum. Güne koşu, bisiklet, yüzme ya da fitnesstan oluşan bir spor seansıyla başlıyorum.

Kahvaltı ne tercih ediyorsunuz?

"Spora gitmedne önce Earl Gray çay içip biraz meyve yiyorum. Spor sonrası ofise vardığımda ise muz, müsli ya da kruvasan."

Özellikle nerede kahvaltı ediyorsunuz?

"Hafta içi evde kahvaltı ediyorum, hafta sonları ise farklı yerlerde dostlarımla brunch yapıyoruz."

En sevdiğiniz kahvaltı adresleri?

"Capri’de Faraglioni manzarası karşısında Hotel Punta Tragara. Vanilya ile doldurulmuş lezzeli brioche’ları var. Utah Hotel’deki Amangiri ise favorilerim arasında. American Breakfast’ları muhteşem. Özellikle de Eggs Benedicts ve pancake çeşitleri. New York’ta ise Café Cluncy ile Bloody Mary tercihlerim arasında.

1980'li yıllara geri dönüp baktığımızda en çok hafızalara kazınan olay, Prenses Diana ve Prens Charles'ın düğünü olmuştur. Tüm dünyanın gözlerinin çevrildiği düğünün en çarpıcı kısmı ise hemen hemen herkesin hem fikir olacağı gibi prensesin gelinliği. O kadar ki günümüzde bile ihtişamını konuşturmayı başarıyor. Böylesine bir tasarıma imza atarak tanınan Elizabeth Emanuel şimdilerde yeni bir marka kurmanın telaşı içinde. 1980'lerin enerjisini yeni trendlerle buluşturucağı ve “Emanuel Mayfair” ismini verdiği markasıyla gelinlik ve gece elbiseleri üzerine odaklanacak. İlk koleksiyonunun ise Temmuz ya da Eylül aylarında satışa sunulması planlanıyor.

/
Michael Kors ve Taylor Hill ile birlikte 1 dakika Sedan
Aşkın sıradan mı olduğunu düşünüyorsunuz?

Kendall Jenner, Bella Hadid

Gardırobunuzda olması gereken üç ikonik parça...

Hotel Il Pellicano, Toskana, İtalya

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler