MODA

Cult Gaia’nın ilk gözlükleri

Çantalarıyla oldukça ünlü olan marka, lansmanını henüz yaptığı gözlük koleksiyonu ile de ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.
Reading time 1 minutes

Instagram'da da oldukça popüler olan çanta markası Cult Gaia, sunduğu ilk güneş gözlükleriyle ürün yelpazesini genişletiyor. Hailey Bieber, Rosie Huntington-Whiteley ve Romee Strijd tarafından giyilen, LA merkezli markanın bu yeni serisi yazlık kıyafetlerine renk katmak isteyenler için tasarımları ile ideal bir görünüm sağlıyor. 16 Nisan Cuma günü lanse ettiği ilk güneş gözlüğü serisi mimariden ve doğadan ilham alan tasarımı ile üç farklı tarzda geliyor. Markanin kurucusu Jasmin Larian, verdiği röportajda “Markamız her şeyi kapsayan bir yaşam tarzı markasına dönüştü ve güneş gözlüklerinin piyasaya sürülmesi bizim için doğal bir gelişme oldu. Lansmanını yaptığımız diğer kategorilerde de olduğu gibi güneş gözlüklerine yeni bir bakış açısı getirmek istedik." diyerek bu yeni tasarımın ses getireceğinin duyurusu da yapmış oldu.

Bir buçuk yıldır üzerinde çalıştıkları bu özel tasarımları incelemek ve koleksiyonunuza katmak için görsellere bakabilirsiniz.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler