MODA

Efsane diziyi Levi’s ile karşılayalım

Stranger Things’in 3 sezonuna sayılı gün kala bir başka işbirliği haberi de Levi’s’tan geldi.
Reading time 2 minutes

4 Temmuz’da Stranger Things’in yeni sezonunun yayınlanmasıyla uzun süredir duyduğumuz hasret sona erecek. Yeni sezonun hikayesi konusunda az bilgi sahibi olsak dahi 80’lerin o müthiş atmosferini tekrar yaşamak, tüm o elementleri tekrar hatırlamak hepimize iyi gelecek. Bundan eminiz.

Büyük güne yaklaşırken bir çok markadan gelen işbirliği haberiyle çok az tatmin olmuş olduk. Bir diğer işbirliği haberi de hepimizin yakından tanıdığı Levi’s’tan geldi. Levi’s 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonu içerisinde konumlandırdığı Stranger Things kapsül koleksiyonuyla bizlere 80’leri dolu dolu yaşamamızı sağlayacak.

Üçüncü sezonda Stranger Things okstüm ekibiyle doğrudan çalışan Levi’s, dizinin farklı karakterlerinin döneme uygun olarak doğru stilleri giydiğinden emin olmak için kapsamlı arşivlerden yararlandı. Levi’s tasarım ekibi ise bu proje kapsamında dizinin kostüm tasarımcılarıyla çalışarak herkesin favori karakterlerinden Eleven ve Dustin için özel olarak orijinaline uygun Levi’s görünümleri yarattı.

Dizide de görme şansına erişeceğimiz Eleven’ın giydiği Aztek desenli gömlek, El pileli jean, ile Dustin’in giydiği trucker şapka ve Camp Know Where baskılı renkli tişört gibi imza parçaları satın alma şansına erişiyor olmak oldukça heyecan verici değil mi? Reklam kampanyasının çekimleri ise Stranger Things 3. sezonunun çekildiği Starcourt Mall’da gerçekleşti.

/

Tags

stranger-things
levi’s

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler