MODA

Eytys ve H&M işbirliğine yakından bakış

H&M’in hareketli sezonu durulmak bilmiyor. Markanın yıla damgasını vuran Moschino [tv] işbirliği sonrası İsveçli moda markası Eytys ile de yeni bir proje başlattıklarını duyurdu.
Reading time 1 minutes

Dünyanın en ulaşılabilir moda markalarının başında gelen H&M, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gayet tanıtıyor. Genişleyen mağaza ağıyla da bir çok kesim tarafından sevilen H&M’den yeni bir işbirliği haberi geldi. Ünlü marka, Stockholm merkezli İsveçli moda markası Eytys ile kıyafet, ayakkabı ve aksesuar içeren üniseks bir koleksiyon çıkarıyor. Eytys x H&M serisi, çocuklar için de bir seçkiye sahip. 24 Ocak’tan itibaren Dünya genelinde seçili mağazalarda, ülkemizde ise Zorlu ve İstinye Park’ta, ayrıca online’da satışa çıkacak.

“Bu iş birliğiyle, H&M müşterisine, fonksiyonelliğin güzelliği ve stilin cinsiyeti aştığı kolay ve dayanıklı tasarım felsefemizi anlatmak istiyoruz. Koleksiyon tamamen oranlarla ilgili – bol siluetler ve kalın mimari ayakkabılarla oynayarak farklı bir üniseks koleksiyon yaratıldı. Bu Eytys’in, güven, tutum ve bütünlüğü yükseltmek anlamına gelen “genel” görünüm fikridir.” kelimeleriyle Eytys Kreatif Direktörü Max Schiller, bu işbirliğinden oldukça umutlu. Özellikle ülkemizde çok bilinmeyen bir markanın bu projeyle adını geniş kesimlere duyurması bekleniyor.

Koleksiyona ait tüm görsellere galeriden ulaşabilirsiniz.

/

Tags

collaboration
h&m
i̇şbirliği

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler