MODA

H&M’da Jeremy Scott’lı Moschino rüzgarı

Bu yılın açık ara en çok merak edilen projesi H&M’in Moschino işbirliği...
Reading time 1 minutes

Marka ilk duyurusunu yaptıktan sonra küçük bir tanıtım videosu izlemiştik ancak birkaç gün önce meraklarımızı biraz olsun dindiren görseller ulaştı.

H&M, ulaşılabilir moda kavramında çıtayı arşa yükseltti. Hepimizin evlerine girmeyi başaran ünlü marka, her yıl bir yüksek moda markası, ünlü ve tasarımcılarla gerçekleştirdiği işbirliği ile hepimizin kaplerini kazanmayı başardı. Sırasıyla; Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Viktor&Rolf, Roberto Cavalli, Madonna, Kylie Minoque, Comme Des Garçons, Matthew Williamson, Jimmy Choo, Sonia Rykel, Lanvin, Versace, Marni, Zara Larsson ile gerçekleşen işbirlikleri harika parçaların hayatımıza girmesini sağladı.

Son işbirliği ise modanın asi çocuğu, yüksek modanın popüler kültüre ayak uydurmasını sağlayan Jeremy Scott yönetimindeki Moschino ile gerçekleşti. Görseller sayesinde gördüğümüz koleksiyon içerisinde, altın zincirler ve deri kullanımı ön planda. Markanın müdavimi olduğu Gigi Hadid merkezinde gerçekleşen kampanya hakkında Jeremy Scott, “aksesuar bakımından zengin koleksiyon içerisinde bir kaç tane daha sürprizim var” cümlelerini sarf ediyor. Karşınızda görseller... Sizler ne düşünüyorsunuz?

/

Tags

moschino
jeremy-scott
gigi-hadid
collaboration
h&m
i̇şbirliği

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler