MODA

H&M’den yeni iş birliği müjdesi!

H&MxThe Vampire’s Wife iş birliğinin detaylarına yakından bakalım.
Reading time 2 minutes

H&M her yıl olduğu gibi bu yıl da önemli bir iş birliğine imza attı. İkonik marka The Vampire’s Wife ile yapılan çalışmada, markanın özgün tasarımlarını H&M’in geniş kitlesiyle buluşturulacak. Hazırlanan koleksiyonda çevreci bir tutum sergilenerek sürdürülebilirlik esas alındı. Koleksiyonda tamamı naylon ve geri dönüştürülmüş polyesterden oluşturulan elbiseler yer alıyor. Tasarlanan aksesuarlar arasında ise göz, bulut ve ikonik vampir dişlerinden oluşan kolye, küpe ve yüzükler öne çıkıyor. Hazırlanan koleksiyon bizlere karanlık, güçlü ve göz alıcı bir kadını tanıtıyor. Giysi tasarımlarından aksesuarlara her detay kadınsılığı vurgularken bir yandan da cazibeyi açığa çıkartıyor.

The Vampire’s Wife markasının kreatif direktörü Susie Cave bu iş birliği ile ilgili hislerini şu sözlerle açıklıyor; "Benim için The Vampire’s Wife ile H&M iş birliğinin tasarımcı ve kreatif direktörü olmak büyük bir onurdu. H&M, The Vampire’s Wife’ın karanlık ve şehvetli dünyasına hayat vermek için inanılmaz yollardan geçti.”

H&M Kadın Giyim Tasarım Direktörü Maria Östblom ise şunları belirtti: “Bu iş birliğiyle, H&M ve The Vampire’s Wife olarak, modanın kadınları kendilerinin en iyi versiyonu olmaları için güçlendirmesi ve ilham vermesi gerektiğini müşterilerimize göstermek istiyoruz. Uzun zamandır Susie’nin enerjisinden ve marka değerlerinden ilham aldık ve bu çok özel koleksiyonu birlikte yapmaktan heyecan duyuyoruz.” Merakla beklenen koleksiyon, 22 Ekim 2020'den itibaren seçili mağazalarda ve hm.com'da satışa sunulacak.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler