MODA

JT ve Levi’s® yeni sezonu selamlıyor

Geçtiğimiz sezonun en vurucu işbirliklerinden birini gerçekleştiren Justin Timberlake ve Levi’s ® ikilisi bu sezon da birlikte çalışıyor.
Reading time 2 minutes

Levi’s® x Justin Timberlake Fresh Leaves koleksiyonuyla sokak stiline ve Levi’s giyim kodlarına aşıkların kalplerini kazanmıştı. 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla da bu aşkı perçinleyen ikili, bu sefer bizleri Amerika’nın müzik başkenti, Tennessee Memphis’e götürüyor. Bu lokasyonun seçilmesinde elbette Justin Timberlake’in doğduğu yer olması etken, ancak Elvis Presley, B.B. King ve Johnny Cash gibi müzik endüstrisine yön vermiş yıldızların efsanevi albümlerinin kayıt stüdyosu Sun Studio’ya ev sahipliği yapması, müzikle pekişmiş, müziğin en dolu hislerini yaşamamıza olanak sağlayan Fresh Leaves koleksiyonunun çıkış noktası olarak seçilmiş olması en büyük faktör. 

Fresh Leaves koleksiyonu, East End Park’taki Zippin Pippin rollercoaster’a, Skateland paten pistine ve University of Memphis Tigers basketbol takımına atıfta bulunan grafik desenli tişörtlerden kendi dokunuşunu kattığı Trucker ceketle öncülük eden müzik idollerine selam durmasına kadar çeşitli tasarımlarla Justin’in gençliğini geçirdiği eski Memphis’e göndermelerde bulunuyor. Bu kadar nostaljiyle kombine edilen modern stiller, siluetler ve görünümler Justin’in imzası haline gelen klasik, hip-hop, rock ve sokak giyimini buluşturuyor. Koleksiyonun kalbinde ise kusursuz kalıplı bir Levi’s® jean pantolon yer alıyor. Justin’in sahnede jean giyme stiline selam duran 2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyonunda da yer alan Levi’s® 501® Slim Taper modeli, beyaz renk alternatifi ile de baharı karşılamayı amaçlıyor.

/

Tags

justin-timberlake
levi’s
fresh-leaves
memphis

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler