MODA

Levi’s ve Nike’tan heyecanlandıran projeler

Kişiselleştirmenin iki devinden hayranlık uyandıracak bir proje geldi.
Reading time 1 minutes

Levi’s ve Nike, 2018 yılında Jordan basketbol ayakkabısı için işbirliğine girdiklerinde dijital dünyanın en çok konuşulan unsuru olmuşlardı. O günden bu yana bu iki dev markadan gelecek herhangi bir habere aç bir şekilde bekliyorduk ki, öyle de oldu. Popüler spor markası Nike ve ikonik denim devi Levi’s, Nike by Levi’s adında yepyeni bir koleksiyon çıkarıyor. 

Denim merkezli bu koleksiyon içerisinde Air Force 1 High ve Air Force 1 Low sneaker modelleri yer alıyor. Air Force 1 High pembe denim ile gelirken, Air Force 1 Low ise indigo denim materyaliyle kendine şimdiden hayran bıraktı.

Proje kapsamında Levi’s By You adıyla kullanıcıların kendi sneaker modellerini tasarlayabilecekleri de bir platform sunuluyor. Nike.com/LevisByYou sitesine girip Air Force 1 High, Air Force 1 Low ya da Air Max 90 sneaker modellerini deri, denim, fitilli kadife ya da Sherpa gibi çeşitli materyaller ile kişiselleştirip siparişini verebiliyorsunuz.

Levi’s By You, 19 Ağustos’ta lanse edilirken, Nike by Levi’s ise 26 Ağustos’ta satışa çıkıyor. Kişiselleştirmenin zirvesini yaşadığımız şu sezonda, bu konuya böylesine detaylı yaklaşan iki markadan gelen proje hepimizi heyecanlandırdı. Ya sizi?

/

Tags

nike
levi’s

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler