MODA

Loff radar: 16Arlington

Rosie Huntington-Whiteley'den Jennifer Lopez'e, dünyaca ünlü yıldızların tercihi ettiği 16Arlington'ı tanıyalım.
Reading time 2 minutes

Chanel, Gucci, Prada ve çok daha fazlası...Yüksek moda söz konusu olduğunda aşina olduğumuz pek çok marka var. Defilelerini ve yeni koleksiyonlarını büyük bir heyecanla takip ediyor, ünlülerin nasıl yorumladıklarını ise kırmızı halı törenlerinde sıkça görüyoruz. Ancak moda dünyası sadece bu markalardan ibaret değil. Her geçen gün genç ruha sahip yeni tasarımcılar rüşdünü ispat etmeye devam ediyor. Bunlardan biri de 16Arlington... Geçtiğimiz akşam gerçekleşen Moda Ödülleri'nde Edie Campbell ve Jourdan Dunn'ın nefes kesici elbiselerinin de mimarı olan bu markaya daha çok rastlayacağımıza eminiz. O zaman 16Arlington'ı biraz daha yakından inceleyelim.

- Marco Capaldo ve Federica (Kikka) Cavenati tarafından 2017'de Londra'da kurulan marka, yolun oldukça başında olmasına rağmen şimdiden tasarımlarıyla nam salmış durumda.

- Tasarımlarında minimalizm ve maksimalizmi buluştururken bunu İskandinav sadeliği ve İtalyan ihtişamını birleştirerek gerçekleştiriyorlar.

- Rosie Huntington-Whiteley, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Sara Sampaio ve Claire Foy gibi farklı tarzlara sahip ünlü isimlerin de tercih ettiği bir marka olarak, ortaya çıkardıkları parçaların tek bir hakimiyet alanı olmadığını da kanıtlıyorlar.

/

- Koleksiyonlarında payetli mini elbiselerden takımlara kadar pek çok ürün yer alırken, ikili temel amaçlarının giyen kişilere güven vermek olduğunu belirtiyor.

- 16Arlington'ın 2019 için ise çok daha heyecan verici bir koleksiyona sahip olacağının sinyallerini de vermeyi ihmal etmiyorlar.

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler