MODA

Mango’nun iç ısıtan kampanyası

Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.
Reading time 3 minutes

Mango’nun yalın çizgileri ve sezonun trend renkleriyle harmanlanan, izolasyon sürecinden sonra enerjimizin yenilendiği, doğanın ve dostlarımızın her dakikasını kutlayan yeni kampanyası Life in Bloom ile iyimserlik mesajı veriyor. Birlik olma olgusuna önem veren Mango, 2020 İlkbahar-Yaz kampanyasında olduğu gibi Instagram üzerinden takipçilerine çekime katılmasını sağladı.Takipçiler, çekim yeri, seti gibi bazı önemli noktaları belirleme, hangi sahnelerin olması gerekliliği gibi noktalara karar verdi.

/

Kadın koleksiyonunda tasarımlar, iyimserlik hissiyatını uyandıran canlı renkler ve doğal kumaşlardan oluşan %100 sürdürülebilir kıyafetlerden oluşurken, kırmızı, sarı ve pastel pembe gibi renkler moral yükseltme amacı taşıyor. Erkekler için ise, temiz ve çağdaş silüetler karşımıza çıkarken beyaz ve bej gibi nötr renk aralıklarında safari gömlekleri, yumuşak dokunuşlu kumaşlardan yapılan tişörtler ve kombini kolay giysiler baskın durumda. Kampanyanın yüzlerinden olan Kaya Wilkins L'Officiel röportajı ise sizlerde;

Kaya, sen bir sanatçısın ve birçok alanda aktifsin. Kariyerin nasıl başladı?

Yaratıcı tarafım küçükken sıkıldığım anlarda başladı. Kendimi hep yabancılaşmış hissederdim. Daha sonra New York’a kimseyi tanımadan taşındım. O zamanlar kendime bir gitar almaya karar vermiştim ve uyuya kalana kadar şarkı söylerdim.

Bir sanatçı olarak, kendini moda aracılığı ile nasıl ifade ediyorsun?

Aslında pek de edemiyorum. Çok gösterişli şeyler giymediğimi söyleyebilirim. Sadelik, yumuşak kumaşlar ve vintage kıyafetleri sevdiğimi söyleyebilirim.

Yaratma sürecin nasıl? Nasıl yaratıyorsun?

Neredeyse herşey bana ilham veriyor. Objelere yakından bakmayı çok seviyorum. Son zamanlarda da yemekler ve çocukluk anılarımdan ilham alıyorum. 

Kendi tarzını nasıl tanımlarsın?

Tarz!!!

Mango ile nasıl çalışmaya başladın? Markayı daha önceden de seviyormuydun?

Tabii ki! Mango zaten çok sevdiğim bir markaydı. Senelerdir oradan alışveriş yaparım. Ajansım aracılığı ile önce birlikte çalışmaya başladık. Ama herkese teşekkür etmek isterim bu vesile ile çünkü bu işbirliği beni çok çok mutlu ediyor!

Mango’nun son koleksiyonundan en sevdiğin parçalar hangileri?

Puf kollu elbiselere bayıldım. Biraz danimarka tarzı gibilerdi. Muhteşem renkler var son koleksiyonda. Gerçekten çok başarılı bir koleksiyon. Bu sebeple en sevdiğim parçaları seçmek oldukça zor! 
 

Bugünki global durum seni nasıl etkiledi?

Şu anda olan o kadar çok şey var ki. Hala öğrenmeye, insanları dinlemeye, hapislerin son durumu hakkında bildi edinmeye, son protestoları takip etmeye çalışıyorum. Aynı zamanda da Berlin’de sağlıklı ve güvende kalmaya çalışıyorum.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler