MODA

MTV tarihinde ilk kez

26 Ağustos’ta gerçekleşecek MTV Video Müzik Ödülleri gecesi oldukça özel geçecek.
Reading time 1 minutes

180 ülkede popüler kültüre öncülük eden, 30 dile yakın yayın yaparak 450 milyon eve ulaşan MTV’nin ikonik gecesi MTV VMA bu yıl oldukça özel bir konuk ağırlayacak. MTV tarihinde ilk kez Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) ile işbirliğine giderek MTV Moda Öncüsü Ödülü verildi. Geceden günler önce açıklanan bu ödül ve kazananı büyük geceye ise sıkı hazırlanıyor. MTV Moda Öncüsü Ödülü’nün kazanan ismi ise Lady Gaga, Cardi B ve Nicki Minaj gibi moda ikonlarını giydirmesi ve reklam kampanyaları için Cher ve Missy Elliott ile işbirliği yapmasıyla tanınan dünyaca ünlü moda tasarımcısı Marc Jacobs’dan başkası değil. 

Başarılı moda tasarımcısı Marc Jacobs, büyük geceye kırmızı halıda yapacağı multimedya şovuyla damgasını vurmaya hazırlanıyor. Jacobs ve tasarım ekibi, kırmızı halıda daha önce yaşanmamış yaratıcı bir deneyim sunacaklar. Bu deneyim, özel bir fotoğrafçı ile sosyal platformlarda paylaşmak üzere son derece stilize edilmiş unsurlara sahip olacak.

Büyük geceyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Unutmayın bu önemli geceyi Instagram hesabımızdan an be an takip edebilirsiniz...

Tags

marc-jacobs
cfda
mtv
vma
moda-öncüsü-ödülü

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler