MODA

Upside Down koleksiyonuyla üçüncü dokunuş

Stranger Things fırtınası söndü sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Nike’dan Stranger Things hayranlarının çok seveceği bir koleksiyon geldi.
Reading time 1 minutes

Geçtiğimiz aylarda 3. sezonu yayınlanan Netflix efsanesi Stranger Things, en çok konuşulan dizi ve en çok eleştirilen sezon olarak tarihe geçti. Kimi kısım çok sevse de kimileri nefret etti. 4. sezonuyla final yapacağını, bu finalin reyting düşüklüğünden değil aksine hikayenin sonuna gelindiğini açıklayan Stranger Things yapımcıları herkesi hüzne boğduğu bir gerçek. Şimdi gelin Stranger Things tutkumuzu zirveye taşıyacak koleksiyona yakından bakalım.

Birçok marka Stranger Things koleksiyonu çıkardı ve çıkarmaya devam ediyor. Ünlü spor giyim devi Nike ise sıradaki koleksiyonuyla modanın en ilginç ve popüler trendlerinden birini benimsemiş durumda. Nike’ın üçüncü koleksiyonu olan Nike x Stranger Things “Upside Down” koleksiyonu Cortez, Air Tailwind 79 ve Blazer Mid sneaker modellerinin yeni yorumlarıyla geliyor. 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında sıklıkla gördüğümüz “Unfinished” olarak tabir edilen “tamamlanmamış”, deforme olma hali bu sneaker modellerinin göze çarpan detayları arasında. Koleksiyon 13 Ağustos tarihinde dünya genelinde seçili satış noktalarına gelecek.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler