MODA

Versace Chain Reaction modeline yeni yorum

Durdurulamaz sneaker çılgınlığından büyük pay almayı başaran Versace, geçtiğimiz sezonlarda tanıttığı Chain Reaction sneaker modeliyle azımsanmayacak sayıda büyük bir kitle edinmişti.
Reading time 1 minutes

Versace’nin en ilgi çekici modellerinden biri olarak akıllarımıza kazınan, tabanından büyük bir zincir motifine sahip, sezon renkleriyle ve Versace tasarım diliyle dikkat çeken sneaker modeli Chain Reaction, markanın en çok satan ürünlerinden biri olmuş ve marka bunu gururla dile getirmişti.

Chain Reaction’a her sezon eklenen yeni renkler ile sneaker dünyasındaki iddiasını koruyan Versace, Amerikalı rapçi 2 Chainz ile işbirliğine girdi. 2 Chainz’in tasarladığı yeni sneaker modelleriinin adı ise 2 Chain Reaction olarak lanse edildi. İlk kez Milano Erkek Moda Haftası kapsamında görücüye çıkan yeni modeller hip-hop yıldızının doğduğu yer olan Atlanta’daki Wish Gallery’de açılacak pop-up butiğinde 1-3 Şubat tarihleri arasında satışa çıkaracak. 2 Chain Reaction modelleri sadece bu işbirliğinin açılış modeli olacak. Versace ve 2 Chainz’in işbirliği kapsamlı bir koleksiyonu da beraberinde getirecek.

/

Tags

versace
sneaker
2-chainz
chain-reaction
2-chain-reaction

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler