MÜCEVHER

Swarovski asaleti yeni yılda da yanınızda

Tatil sezonu dört gözle beklediğimiz bir Yılbaşı Özel koleksiyon haberi de Swarovski’den geldi.
Reading time 1 minutes

Uzun süredir marka elçisi konumunda olan Karlie Kloss’un yer aldığı Swarovski Yılbaşı koleksiyonu, Swarovski asaleti ve naifliğini hiç bozmadan hikayesine devam ediyor. Yüksek el işçiliği, üstün kalite terimlerini uzun yıllardır aynı çatı altında toplayan Swarovski, prestij sembolü olarak yer aldığı konumunu koruyor.

Dünyanın dört bir yanındaki kadınların tarzına ve dünyasına ilham verecek yeni Yılbaşı koleksiyonu hakkında Swarovski Yaratıcı Direktörü Natalie Colin, “Bu yıl, ışıltıyı yılbaşı sezonuna taşıyan özel ve küçük anları kucaklamak ve paylaşmak için bolca zaman ayırdık. Herkes için ışıltı felsefesi, şirketimizin kalbinde yer alan, nesiller boyunca aktarılmaya devam eden ve aile markamızın oldukça önemsediği bir değerdir. Yılbaşı Koleksiyonumuz, kurucumuz Daniel Swarovski’nin ilk vizyonuna modern bir yorum getiriyor ve tüm kadınlara parlak ve göz alıcı bir tarz katmak için tasarlanan ışıltılı hediyelere kurucumuzun ruhunu yansıtıyor.” sözleriyle her koleksiyonlarına olduğu gibi bu koleksiyona da güvenlerinin tam olduğunun işaretlerini veriyor.

Louison takı seçkisi, Mayfly, Creativity ve Eternal saati gibi parçaların yer aldığı Yılbaşı koleksiyonu sizi masalsı bir yolculuğa davet ediyor.

/

Tags

swarovski
karlie-kloss
christmas-collection
yılbaşı-koleksiyonu

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler