MÜCEVHER

Tophills mücevherleri Paris Moda Haftası’nda

Türk mücevher markası Tophills, göz kamaştıran mücevherleriyle Paris Moda Haftası’ndaki yerini aldı!
Reading time 2 minutes

Londra, Doha, Kuveyt, Bakü, Almatı, Semerkant, Moskova, Marakeş ve İstanbul’un ardından, 22-23 Ocak’ta Paris’teki meşhur Peninsula Oteli’nde düzenlenen Oriental Fashion Show, 11 farklı ülkeden, on iki tasarımcının 2019 İlkbahar-yaz koleksiyonlarına ev sahipliği yaptı. Moda şovları, Mısır, Lübnan, Filistin, Fas, Cezayir, Libya, Tunus, Gürcistan, Pakistan, Rusya'dan modacıların katılımı ve bir Türk Mücevher Tasarımcısının temsiliyle gerçekleşti.

Ünlü mücevher tasarımcısı Hanzade Topaloğlu’nun markası Tophills, göz kamaştıran mücevherleriyle Haute Couture tasarımcıların kreasyonlarına eşlik etti. Uluslarası platformlarda HannZade olarak bilinen başarılı tasarımcı Hanzade Topaloğlu, doğu batı senteziyle harmanlanan şık kreasyonları ile kapalıçarşı zanaatkarlarının ustalığını ve emeğini en iyi şekilde gözler önüne serdi.

Mücevherleriyle tasarımcıların kreasyonlarını süsleyen HannZade, ekolojik mesaj içeren “Yeni Nesil Mücevher” trendiyle de dünya basınında büyük ilgi gördü. Tasarımlarında doğaya zarar vermeden elde edilen “Laboratuvar Pırlantası” taşlar kullanan HannZade’nin bu duyarlılığı beğeni ve takdir topladı. Show’da dikkatleri çeken başka bir detay da dünyaca ünlü Mısırlı moda tasarımcısı Hany El Behairy’nin HannZade ile show’un kapanışını yapması oldu. Behairy, kapanış sırasında Hanzade Topaloğlu’na tebriklerini iletmeyi de ihmal etmedi.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler