POPÜLER KÜLTÜR

Yeni gözde: Paris Jackson

yazı Dilruba Karaköse
30.01.2017
Michael Jackson'ın 18 yaşındaki kızı Paris, yeni neslin yükselen isimlerinden.

Dansları ve şarkılarıyla her daim kendine hayran bırakan pop müziğinin kralı Michael Jackson'ın ölümünün üzerinden 7 sene geçmiş olsa da ölümsüz kalmayı başaran yegane insanlardan. Dillere pelesenk olmuş şarkılarıyla birlikte moda ikonu olarak da hafızalarımıza kazınan Jackson'ın 18 yaşındaki kızı Paris ise neredeyse 1 milyona yakın Instagram takipçisi ve Paris Moda Haftası'nda boy göstermesiyle, akıllara yeni “It Girl” olabilir mi sorusunu getirdi.

lf-paris-jackson.jpg

Bu zamanada kadar Paris Jackson'ın adına haber başlıklarında çok sık rastlamamış olsak dahi, taşıdığı soyad bile onu diğerlerinden bir adım ileri taşımaya yetecek nitelikte. Paris Moda Haftası'nda Dior Homme ve Givenchy'nin 2017-18 Sonbahar/Kış erkek giyim defilelerinde ön sıralarda yerini alan Paris, Bella Hadid ve A$AP Rocky ile çektiği selfie'lerle de moda dünyasına ait olduğunu gösterir gibiydi.

Platin rengi saçları ve kendine has tarzıyla göze çarpan Paris, moda dünyasının ilgisini çekmeyi de tabii ki başardı ve Chanel'in gözdelerinden biri olma yolunda ilk adımını Eiffel Kulesi'nin önünde gerçekleştirilen çekim ile attı. Askeri ve retro temalı çekimlerde Madonna'dan ilham alınmış görüntüsü ve ona benzerliğiyle beğeni toplayan Paris Jackson eminiz ki daha pek çok başarıya imza atacak.

Yazıyı paylaş

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler