SANAT

The Protector’ın ikinci sezon fragmanı yayında

Netflix’in başarılı dizisi Hakan: Muhafız’ın ikinci sezon fragmanı yayınlandı!
Reading time 1 minutes

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru dünyanın en büyük dizi-film platformu Netflix’te yayına giren Türk yapımı Hakan: Muhafız (The Protector) dizisi, büyük ses getirdi. Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Engin Öztürk, Burçin Terzioğlu, Boran Kuzum, Saygın Soysal, Ayşe Melike Çerçi gibi önemli isimleri bulunduran dizi, ikinci sezonuyla bir kez daha seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

İlk sezondaki başarısını kısa zamanda iknci sezonuyla taçlandırmak için hazırlıklara başlayan dizi ekibi, geçtiğimiz günlerde yeni sezon müjdesini oldukça samimi bir video ile vermişti. Bir anda sosyal medya gündemini meşgul etmeyi başaran ve hayranlarını heyecanlı bir bekleyişin içerisine doğru sürükleyen Hakan: Muhafız için geri sayım devam ederken, ikinci sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Yapılan açıklamaya göre Hakan: Muhafız, 15-16 Nisan arasında gerçekleşecek olan 38. İstanbul Film Festivali'nde yeni sezondan ilk iki bölümü ile prömiyer yapacak. Dizi, 26 Nisan’da Netflix ekranarında bir kez daha seyirciyle buluşacak.

Hakan: Muhafız: 2. Sezon | Resmi Fragman | Netflix

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler