SEYAHAT

Moda kokan oteller

Lüks konaklamanın yeni adresleri, aynı zamanda modanın büyük bir parçası...
Reading time 2 minutes

Yüksek modanın kendi hayran bırakmakta üstüne tanımayan markaları, yeniliğe her zaman kucak açmalarıyla, değişik projelere de imza atabiliyor. Sınırlarını kıyafet veya mücevherlerle kısıtlamadan konaklama sektörüne de başarılı bir geçiş yapan Bulgari, Fendi ve Armani, büyüsünü burada da canlı tutuyor.

Bulgari Resort Bali

Bali'nin nefes kesen doğasının lüksle buluşmasının bir örneği olan Bulgari Resort Bali, Hint Okyanusu'nun manzarasına karşı konumlandırılan kendi özel bahçesine ve havuzuna sahip 59 villadan oluşuyor. Geleneksel Bali stilinin ve çağdaş İtalyan esintilerinin fevkalade bir zarafetle bir araya gelmesiyle oluşan Bulgari Resort Bali, huzurlu bir tatilin hayata geçirilmiş hali gibi.

/

Armani Hotel Dubai

Giorgio Armani'nin kişisel stilinden yola çıkarak, abartıdan uzak fakat lüks çizgilere yakın bir mimariye sahip. Ferah ve şıklığı simgeleyen 160 odası, dünya mutfağından lezzetleri ve en önemlisi mükemmel bir deneyim sunan Armani/SPA ile farklı bir konaklama imkanı sunuyor.

/

Fendi Private Suites

Roma'nın kalbinde İspanyol Merdivenleri ve Trevi Çeşmesi'ne yakın konumuyla daha ilk başta kalpleri fetheden Fendi Private Suites, Fendi dünyasının eşsizliğiyle birlikte yenilik ve zanaatin lüksle birleştiği yedi özel suit, tasarımıyla kendine çekiyor.

/

Tags

fendi
bulgari
armani

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler