WEDDING

#LOffMarriage: Masal tadında

Hayalini kurduğunuz düğün tam olarak nasıl olmalı? Detaylarda ne gibi özellikler bulunmalı? Bu soruların cevaplarını bulmanızda sizlere yardımcı olabilmek için keyifli tüyoları bir araya getiriyoruz.
Reading time 4 minutes

Hayallerimizi yaşamamıza yardımcı olan her detay, bizleri heyecanlandırmayı başarıyor. Çoğu gelin adayı ise o özel gün geldiğinde iyi görünmek ve hayallerini tam anlamıyla gerçekleştirmek için seçim yaparken ince eleyip sık dokuyor. Rüya gibi bir güne doğru geri sayıma başlarken tercih edeceğiniz her detay da rüyalarınızın gerçekleştirmesinde oldukça önemli bir rol oynuyor. Biz de bu rolünüzü hafifletmek için sizlere ufak ipuçları sunuyoruz.

Şıklığın tarifi

Hayallerimizi gerçekleştirmek için ilk olarak tercih edeceğimiz gelinlik tasarımlarıyla başlıyoruz. Minimal çizgileri trend detaylarla birleştiren, abartıdan uzak tasarımlarıyla gelinliğin formunu bilinenin dışına taşıyan BÉGUM Bridal Design House, yeni koleksiyonu “Beyond The Sea” ile gelinlik sezonunun dikkat çeken koleksiyonları arasında yer alıyor. Naif çizgilerle aydınlattığı bu ışıltılı yolculuk; şık, romantik ve cüretkarlığı resmediyor. Deniz altındaki büyülü yaşamı kadınla buluşturan BÉGUM Bridal Design House “Beyond The Sea” koleksiyonu, ustalıkla kullanılan tasarımlarla sadeliğin baştan çıkarıcılığını büyük bir hünerle sergiliyor. Her düğünün formuna uygun lüks ve doğal kumaşların gücüyle tasarlanan, gelinin her anında hissettiği derinliği ve heyecanıyla süslenen koleksiyonda; bekarlığa veda, partiler, prova yemekleri ve balayı için uygun tasarımlar yer alıyor. Detaylar için aşağıdaki görsellere göz atalım.

/

Doğru görünümün sırrı 

Gelinlik tasarımı kadar tercih edeceğimiz makyaj seçimi de iyi görünmek için oldukça önemli bir rol oynuyor. Her sezon makyaj trendleri değişiklik gösterse de kendinizi iyi hissettiğiniz ve makyaj uzmanlarının da yönlendirmesini dikkate aldığınız bir seçim ile bu özel güne hazırlanabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Ariana Grande’nin makyajı ise size bu konuda ilham verebilecek ünlüler arasında yer alıyor. Öyleyse güzel şarkıcının özel gününden görünümlerini inceleyelim.

/

Özgünlük parıltısı

İyi bir makyaj, iyi bir tasarım ve olmazsa olmaz iyi bir aksesuar. Birbirini tamamlayan zincirlerin son parçasını aksesuarlar oluşturuyor. Mutluluk benimle söylemi ile mücevherseverlerle buluşan Altınbaş, en mutlu olduğunuz anlara eşlik etmeye devam ediyor. Altınbaş Evlilik koleksiyonu, özel anlarınızda yanınızda olmaya aday oluyor. Birbirinden şık ve modern alyanslar, gelinlik modellerine göre tasarlanan evlilik setleri, bu yılın yine çok trendi pırlanta baget yüzükler ve evlilik teklifinin vazgeçilmez kahramanı tek taşlar özel günlerinizi taçlandırıyor. 

/

Atmosferin gücü

Yazın enerjisini hayallerimizle buluşturmak istediğimizde rotamızı çevireceğimiz yer belli oluyor. Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık mevkiinin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum, muhteşem destinasyon düğünlerine yaz aylarında yeniden ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2021 Yaz sezonu için şimdiden uluslararası ve Türk düğün gruplarından yoğun ilgi gören Caresse Bodrum, imza ambiyansı ile unutulmaz bir düğün deneyimi vaat ediyor. Tarihi Bodrum romantizminin çağdaş lüksle buluştuğu Caresse Bodrum, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, Luxury Collection deneyimi ve profesyonelliğinin sade ve şık dizaynı, düğün ile ilgili hayal edilen dekorasyona yönelik her şeyin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

/

Tags

ariana-grande
bégum-bridal-design-house
marriott-international
the-luxury-collection

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler