WEDDING

#LoffMarriage: Peri Masalı

Masallara konu olacak güzellikte düğün fikirleri, saç ve makyaj ilhamları, en önemlisi de mücevher seçimi… Size en uygun düğünü gelin birlikte konuşalım.
Reading time 3 minutes

Gelin adaylarının düğün günü tüm gözlerin üzerinde olmasını istediğini biliyoruz. Geçirdiğimiz zorlu kış, yaşadığımız pandemi yüzünden umutlarınız tükenmesin! Gecenin en şık ismi olacağınızı garanti ettiğimiz gelinlik, mekan ve makyaj ilhamlarıyla masalsı bir görünüm elde etmeye hazır mısınız?

Rüya gibi gelinlik

Hakan Yıldırım ipek krep ve organze ile, gelin adaylarının en şık olması için tasarladığı gelinliği 100 metre kumaş ile taçlandırarak beğenilerinize sunuyor. Gökyüzünde bir bulut misali tasarlanan gelinlik, “Mahizer’e Yazdığım Mektuplar” koleksiyonundan ilhamla hareket ediyor. Hazal Dağlı için tasarlanan gelinlik; Hakaan Yıldırım gelinlerinin özellikle aidiyet ve rahatlık duygusunu ön plana çıkarırken, bembeyaz bir sayfa açtığınız bu özel günde sizin için en doğru seçim diyebiliriz!

 

/

Masalsı makyaj

Doğru bir saç ve makyaj ile güzelliğinizi ön plana çıkarmak da en az gelinlik seçimi kadar önemli. Geçtiğimiz yıllarda yaptığı düğünde kullandığı saç ve makyaj ile hala hafızalarımızda ilk günkü gibi yer edinmeyi başaran Hailey Bieber, göz kapaklarında kullandığı kahverengi far ve siyah göz kalemiyle gelinliğini ön plana çıkaran isimler arasında. Saçınızı sıkı topuz yapabileceğiniz gibi, salık bırakmak da size kalmış! Gelin yazımızda ilham olan Hailey Bieber’ın saç ve makyajını birlikte inceleyelim.

Aşkınıza yakışan pırlanta

Ariş Pırlanta, hayatınızın en mutlu gününde birbirinden şık pırlanta seçenekleriyle düğününüzün tamamlayıcı parçası olmaya hazırlanıyor. Klasik, modern, şık; üç farklı tarzda birbirinden şık alyanslar sunan Ariş Pırlanta, “Gerçek kalite, gerçek fiyat” anlayışıyla gelin adaylarının aksesuar ihtiyacını gideriyor!

/

Lüks ve zarif: Reges, a Luxury Collection Resort & Spa - Çeşme

Son olarak, belki de düğününüzün en önemli parçası; mekan. Gelinlik, aksesuar, saç ve makyajınızla ışıltılı bir şekilde düğününüze adım attığınızda, en az sizin kadar dikkat çekecek mekan önerimiz: Reges Çeşme. İzole ve güvenilir ortamında kişiselleştirilmiş servis anlayışı ve eşsiz manzarasıyla en az sizin kadar dikkat çekmeye hazır olan Reges Çeşme, düğününüz için adeta biçilmiş kaftan!

/

Tags

wedding
hailey-bieber
ariş-pırlanta
hakan-yıldırım
hazal-dağlı

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler