Be Well

Hollywood reçetesi

Yoğun çalışma temposuna ayak uyduran yıldızların sağlıklı yaşam sırlarını açıklıyoruz.
Reading time 2 minutes

Jennifer Lopez

Tüm dünyanın zaman geçtikçe kendisine daha çok hayran olduğu yıldız Jennifer Lopez 49 yaşında. Ancak cildine ve vücuduna baktığımızda kesinlikle öyle görünmüyor. Peki sırrı ne? Asla sigara, içki ve kafein kullanmaması.

1567363249076451 halle berry
(Fotoğraf: Instagram @halleberry)

Halle Berry

52 yaşındaki oyuncuya 19 yaşında şeker hastası tanısı konduğundan beri şeker ve ekmekten uzak duruyor. Bol bol sebze tüketip, su içiyor. Fit görünümünün sebebi ise günde küçük küçük dört öğün yemesi.

Jennifer Aniston

Romantik komedilerin yıldızı Jennifer Aniston’ın 50 yaşında ama hala genç bir kadın fiziğinde. Bunu hiçbir şey yemeyerek yapmıyor. Aksine istediği her şeyi tüketiyor. Makarna, lazanya, gibi yemekleri bile çok seviyor üstelik. Sırrı hepsinin organik, ev yapımı ve sebze içeriklilerini tüketiyor. Yanında sıkı bir vücut çalışması ile tabii ki.

1567363290568469 goldie hawn
(Fotoğraf: Instagram @goldiehawn)

Goldie Hawn

73 yaşındaki Goldie Hawn hala Hollywood’un eski dönemlerindeki kadar çekici ve güzel. Peki bu zindeliğin ve sağlığın kaynağı ne? Tabii ki zihin çalışmaları. Goldie Hawn düzenli olarak meditasyon yapmasına borçlu bu aurasını.

Cher

Surf, yürüyüş ve tenis… 73 yaşındaki Cher’in rutine binen yaptığı sporlar. Sadece bunlar da değil üstelik. Efsane yıldız haftada beş gün spor yaparak da sağlığını koruyor.

Tags

hollywood
jennifer-lopez
wellness
saglikli-beslenme
saglikli-yasam

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler