MODA

Karşınızda, Nike Air Max Dia

Nike’ın ikonik modeli Air Max, yenilenen çizgisi ve güncel trendler doğrultusunda karşımıza çıkıyor. Tasarımcı, mühendis, ürün geliştirici ve ürün müdürü titrleriyle alanında uzman dört kadın bir araya gelerek, yeni Air Max silüetini sunuyor.
Reading time 1 minutes

Hava yastığıyla ünlü bir modeli tasarlamadan önce bu başarılı dört kadın bir hedef belirledi; “En büyük hava yastığına sahip Air Max tasarlamak”. Bu hedef beraberinde büyük bir sorun getiriyordu. Hava yastıkları büyüdükçe ayakkabı hantal bir görünüme kavuşacaktı. Birbirleriyle gayet uyumlu çalışan bu dört kadın, sonunda şık, modern ve günümüz trendlerini üzerinde taşıyan yeni Air Max’i, Air Max Dia’yı tasarladı.

Yarı saydam üst kısım, bilek bölümünün kısalığı ama topuk bölümündeki çorap uzantısının uzunluğuyla bir bütün olarak oldukça modern bir hava yakaladı. Topuktaki dört nokta, tasarımda rol üstlenen dört kadını simgelerken, ayak parmağı üzerindeki Swoosh (Nike logosu) ise dinamik bir hava kattı. Nike Air Max Dia, 13 Aralık’tan itibaren Nike App, nike.com ve belirli satış noktalarında satışa sunuluyor.

/

Tags

nike
sneaker
air-max
air-max-dia

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler